Kamagra Oral Jel

Kamagra jel, Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen, erkek iktidarsızlık ve isteksizlik giderici ürünler arasında yer almaktadır. 2018 yılında Türkiye’de en çok satılan cinsel destek ürünleri arasında ilk üçe girmeyi başaran Kamagra jeli siz değerli müşterilerimize gizli kargo seçeneği ile resmi satıcı etiketi ile sunuyoruz.

Kamagra Jel Nedir?

Kamagra jel, bayların cinsel isteksizlik, sertleşme sorunu, ilk boşalma sonrası sertleşememe gibi sorunlarını tamamı ile ortadan kaldıran, doğal tedafil bileşimli bir cinsel destek ürünüdür. Paketin içeriğinde pek çok ufak paket bulunur ve bunlardan her defasında bir tanesi kullanılır.

Kamagra  Jel Nasıl Kullanılır?

Günde yalnızca bir kez olacak şekilde, tek seferde tek bir paket kullanılmaktadır. Cinsel ilişkiden yaklaşık 20 dakika önce bol su ile birlikte ağız yolu ile alınır. Kamagra jel etkisini maksimum yarım saat sonra göstermeye başlayacak ve penisiniz hiç olmadığı kadar sertleşecektir.

Kamagra  Jel Etkileri

Bireyin kamagra jeli kullanmasından kısa bir süre sonra vücuttaki kan basıncı artarak penise damarlar vasıtası ile aktarılır. Penis kan basıncı etkisi ile sertleşerek ilişkiye hazır hale gelir, bu sırada kişide de cinsel istek son derece artmaktadır. Kamagra jel etkileri 3 – 5 saat aralığına kadar sürebilmektedir.

Kamagra Jel Yan Etkileri

Tamamen bitkilerden elde edilen bileşiği sebebi ile bilinen bir yan etkisi bulunmaz. Kalp rahatsızlığı olan kişilerin kullanmamaları tavsiye edilir.